Reply on: fobust #16028:
Ono ta reklama bola v poslednych tyzdnoch uz aj postrhavana na niektorych miestach... Som sa cudoval preco si to Martini nechce vsimnut... A celkovo ta reklama bola nejako kratko, hoci bola najkrajsia momentalne!
Toto neber osobne alebo ako podrb alebo cokolvek, len sa mi to proste zle cita.
)

fobust
Inac fakt je to blbost, ked napisem, ze vodic na linke a poradi takom a takom a vo voze tom a tom robil to a to a ihned ma z toho zle. Lebo niekedy chcem aj pochvalit. Ale staznost napisem velmi rad. Pocul som vsak o pripadoch, kedy sa na nejakej linke vyskytol nahodou voz, ktory jazdi bezne inde. Potom sa to sem napisalo, a vodic mal po premiach. Vobec neviem preco, lebo za to moze vypravca...