Reply on: galiyosha #16045:
Bolo uz dost pripadov, kedy si 'niekto' precital toto forum a bez dalsich dokazov strhaval premie... A potom sa na iMHD len kyda a kyda... A ako toto pocitanie 'niekoho' nazves je jedno... Zial, taka je 'tu' situacia a nic nenasvedcuje tomu, ze by sa mala zmenit...
mike
Mat3ej: zoznam mojich obľúbených vozov tu písať nebudem, ale pohybuje sa asi okolo 5. A nerobil by som to ani na tvojom mieste, ak nechces tým vodičom, čo to majú "pridelené", zle. Color, Frenky : ten známy vodič na xxx9 : detto. Už sa to všetci konečne naučte a osobné sympatie k vodičom si vyznávajte v mejloch alebo orálne (ústne = mimo web)
p.s. pozdravujem odd. kontroly na XXX x.x.