Reply on: fobust #16028:
Ono ta reklama bola v poslednych tyzdnoch uz aj postrhavana na niektorych miestach... Som sa cudoval preco si to Martini nechce vsimnut... A celkovo ta reklama bola nejako kratko, hoci bola najkrajsia momentalne!
Toto neber osobne alebo ako podrb alebo cokolvek, len sa mi to proste zle cita.
)

gypista
autobusy 1811 (L39) a 1211(L31).
1811 potom odchadza ako L31 s pravidelnym odchodom 16:27 o 16:34 zo zastavky CSU takmer prazdny, lebo pred nim asi minutu odisiel 151X (X=1,2, alebo 5).
V pondelok 14:58 18XY vynechal 2 zastavky( Televizia a Slavicie udolie),asi preto aby znizil svoje meskanie.
Viem aj XY ale nepoviem, aby z toho neboli problemy.