Reakcia na: Darro #15800:
- na 1. problem su dve alternativy
a) Najme sa 5 upratovaciek
b) Bude sa to kontrolovat tak, aby kazdy 3. den bolo pozrete kazde vozidlo
- to s tymi konmi nie je riesenie problemu, ale navrat do minulosti, resp. ostanie v pritomnosti
Darro
Ja mam na toto len jeden nazor a to je ze do BA by som zapriahol kone z vozmi a nech si cestujuci naskacu na korbu, toto neni normalne mesto najprv vsetko znicia a potom pindaju preco sa musia vozit v takych vrakoch.
ZABUDNIME NA TUTO TEMU TO NEPATRI DO DISPECERA