V Košiciach robí čistenie nejaká fa za 10 mil. mesačne. Tak to keď si prepočítate, že 1mil na saponáty (prehnaná suma) a zvyšných 9mil na mzdy. To je pri 15.000hrubého mesačne (slušný plat pre upratovačku/ča) 600 ľudí. Ako v Košiciach som nebol, no predpokladám, že vozy sa im lesknú a že sa v nich dá z podlahy jesť.
Link o divnom hospodárení DPMK
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=12.11.2003/41084K
Link o divnom hospodárení DPMK
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=12.11.2003/41084K
Darro
Ja mam na toto len jeden nazor a to je ze do BA by som zapriahol kone z vozmi a nech si cestujuci naskacu na korbu, toto neni normalne mesto najprv vsetko znicia a potom pindaju preco sa musia vozit v takych vrakoch.
ZABUDNIME NA TUTO TEMU TO NEPATRI DO DISPECERA