Reakcia na: Neo #14652:
V tvojom prispevku vidno, ze nemas rad zamestnancov VW. Trosku som nepochopil, preco ich chces znevyhodnovat. Za to, ze byvas uplne na zaciatku Devinskej? Zlepsenie by tvoja zmena nepriniesla a este by sa aj zbytocne predlzila trasa. To aj ja by som mohol protestovat, ze sa rano niekedy takmer nedostanem do trolejbusu, a ze nech zmenia trasu a nech 202 nechodi na dolne hony a pod., doprava nikdy nie je rovnako vyhodna pre vsetkych. Ten kto byva alebo robi na konecnej, ma vzdy vacsiu sancu, ze si sadne. Tak to je, a nijako sa to nezmeni
Jedine, ze by 21 chodila kazde 2 minuty.
Postavi sa nova "slza".
Jano
- 2515 asi docasne odstaveny uz asi 4 dni
- 2811 asi uz 2 tyzdne docasne mimo premavky
- 2818 to iste ako 2811
- 2824 asi docasne odstaveny nieco vyse tyzdna
- 2938 po minulotyzdnovej nehode (17.10.) a nyslednych poruchach od pondelka vecera je asi docasne odstaveny
Dalej vodici z ex. 2822 (teraz uz 1828) maju uz 2813
Vodici z 2813 dostali podla vsetkeho 2629
Vsetko su to neoficialne informacie zistene z dlhodobych pozorovani struktury liniek 34 a 83. Kto vie doplnit prave dovody k odstavkam, nech doplni. Dik.