Reakcia na: fobust #14469:
Prepac mi - mozno tym mnozstvom stravenych rokov na cestach a pri Beuse si taketo "drobnosti" beriem trocha viac "k srdcu"...a mozno aj preto, ze este pri svojej profesionalnej praxi som tiez raz takmer mala "tu cest"...a mozno tym, ze dlhorocnou osobnou zaineresovanostou mam v tom denne priblizne 400 ludi...Zivot na linkach je pre mna uz rutinna zalezitost a staviam sa k tomu z pohladu profesionala-ved coskoro sa dufam i ja budem moct pridat a rozsirit rady "mojich" ludi..ale nezabudaj, ze hoci som profesional, som i Z...co nosi suknu...a ked pride k podobnej udalosti, naspat profesionalom sa stavam az potom, ked mam potvrdene, ze clovek-kolega mi z toho vyviazol v poriadku!
Tak je to. :o)
fobust
Ke uz chcu opravovoat Tunel, tak by mali pri tom zrekonstruovat aj trat na Kapucinskej, aspon po Hurbanovo nam. Vsak tam hrozi dalsi pozdlzny lom kolajnice, ako na predstanicnom namesti. Vsak tam vozy uz jazdia po okolkoch, je to vidno.