Reply on: Z #14464:
Ja som bol v tom, ze vodic sa ani nezranil, urcite nie je IBA jeden z mnohych. A co sa autobusu tyka, tak co take sa uz stalo? Je na tom dost zle? Ked je vysypane predne okno a pokrceny pravy bok "dost zle", tak co je potom zrazka s vlakom, ktoru sme tu uz mali. Vlak otvoril cely autobus ako konzervu. A to je dost zasadny rozdiel...
odporucam previezt sa cezen v 7917 vzadu pri okne - ten voz je paradne vypruzeny, jazdim s nim kazde rano. A flek vzadu pri okne je najlepsi na precitenie jazdy... Asi kvoli tomu ze nie je medzi napravami, resp. podvozkami.
fobust
Ke uz chcu opravovoat Tunel, tak by mali pri tom zrekonstruovat aj trat na Kapucinskej, aspon po Hurbanovo nam. Vsak tam hrozi dalsi pozdlzny lom kolajnice, ako na predstanicnom namesti. Vsak tam vozy uz jazdia po okolkoch, je to vidno.