Reply on: fobust #14376:
Veru, trat v tuneli by mali co najskor opravit z toho dovodu, ze by sa tam mohla vykolajit elektricka, ale aj z inych dovodov, ktore asi kazdy vieme.Mal som moznost ist pred par tyzdnami dvakrat tunelom a poviem ti, ze v elektricke nepocujes vlastneho slova. Musel by si sa neviem ako namahat, aby si pocul co hovoris. Ked som bol maly, mal som asi styri roky, elektricka tade chodila maximalnou rychlostou, ktoru maju elektricky predpisane - cize 60 km/h. Teraz je ta rychlost spomalena o polovicu, a to vsetko kvoli zlej udrzbe trate. Mam taky pocit, ze to tam opravovali, no nie som si isty.
Ach nieee...
Mame info, ci je vodic v poriadku?

Zdenko
Vyprava:
Andy, k tomu vcerajsku. To mi len Jano odporucil teba, ze ty sa vyznas v trolejoch. Mimochodom, nemal som co robit, tak som to pisal.
203 pp 1-4: 6259, 6266, 6264, 6258
208 pp 6-8: 6242, 6303, 6287
205: 6307/1, 6268/3, 6233/5, 6238/6, 6286/9