Reply on: Zdenko #14383:
Co je na tom zle? Nech to zavru a opravia. To hadam chces aby sa tam nieco vykolajilo??? Ked som minule isiel tade linkou 5 smerom do mesta, tak vodic isiel cez cely tunel 10 km/h (!). A pri tejto rychlosti bolo citit kazdy lom, ked tate preletis 50, tak to iba zabucha, ale vzhladom na tu extremnu vlnkovitost to nepocut. Inac, aj pri tej 10 km/h rychlosti to rachotilo ako besne. Cely voz vibroval a triasol sa. Okna normalne isli vypadnut. To si nevymyslam.
3618 isiel pred hodinkou cez Radlinskeho bez poradia aj linky. Mozno dakde vykapal.
Ach nieee...
Mame info, ci je vodic v poriadku?
ipo
Klbova Karosa CrNGac 2626, iduca smerom do Slovnaftu sa zrazila s Tatrou 815, ktora vybacala na hlavnu cestu smerom od spalovne pri moste. Sofer autobusu v snahe vyhnut sa prekazke strhol riadenie do protismeru (kde nastastie nic neslo), no rohom kabiny zachytil tatrovku.
2626 bude chvilu mimo, je bez predneho skla a ma pokrceny pravy predny roh.
Tolko kandidatov na odpis je, a zrovna to schyta novucky klbovy crngac