Reply on: fobust #14368:
Tomu hovoris, nic mimoriadne? Vsak vodic mohol prist o zivot a novy klbovy plynak je v cudu. Nepoviem, keby to bol nejaky srot, ale 2626, ak sa nemylim, len nedavno vysiel z dielni.

M: ZV 2929/7
J
No dobre, ale tak by sa odstránili svine, ktoré sa vzú v teplúčku a mi drkoceme zubami. Ja si pamätám Ik280 kde sa vodič vozil v trenkách a tielku a ja som mrzol v zimnej bunde. Kúrenie v kabíne si vedeli vybaviť aby im opravili ale cestujúci sa asi zohrjú sami.