Reply on: Zdenko #14383:
Co je na tom zle? Nech to zavru a opravia. To hadam chces aby sa tam nieco vykolajilo??? Ked som minule isiel tade linkou 5 smerom do mesta, tak vodic isiel cez cely tunel 10 km/h (!). A pri tejto rychlosti bolo citit kazdy lom, ked tate preletis 50, tak to iba zabucha, ale vzhladom na tu extremnu vlnkovitost to nepocut. Inac, aj pri tej 10 km/h rychlosti to rachotilo ako besne. Cely voz vibroval a triasol sa. Okna normalne isli vypadnut. To si nevymyslam.
3618 isiel pred hodinkou cez Radlinskeho bez poradia aj linky. Mozno dakde vykapal.
Ach nieee...
Mame info, ci je vodic v poriadku?
fobust
Precital som si, ze "je bez predneho skla a ma pokrceny pravy predny roh", z coho som usudil, ze to nie je nic extremne. Keby si napsial ze je otvoreny ako konzerva, ma utrhnutu napravu a pod., tak to je nieco ine. Inac, taka Tatra 815, to je riadne hovado. Ale spytaj sa Kubacka (ci ako sa vola), tomu sa podarilo jednu rozseknut jednu Tatru na prejazde pri moste Lafranconu. Trafil kuplovackou presne do prednej naprvy. Kabika Tatrovky letela doprava, zvyskok dolava. Rozzurena suprava T3 sa nedala. Na kabinke mu iba vypadlo okno, dokonca aj laminat vraj ostal cely (trafil presne kuplovackou). Aspon takto som sa dopocul...