Reply on: Z #14464:
Ja som bol v tom, ze vodic sa ani nezranil, urcite nie je IBA jeden z mnohych. A co sa autobusu tyka, tak co take sa uz stalo? Je na tom dost zle? Ked je vysypane predne okno a pokrceny pravy bok "dost zle", tak co je potom zrazka s vlakom, ktoru sme tu uz mali. Vlak otvoril cely autobus ako konzervu. A to je dost zasadny rozdiel...
odporucam previezt sa cezen v 7917 vzadu pri okne - ten voz je paradne vypruzeny, jazdim s nim kazde rano. A flek vzadu pri okne je najlepsi na precitenie jazdy... Asi kvoli tomu ze nie je medzi napravami, resp. podvozkami.
Z
Neuslo mi nieco? Nejednalo sa tu od DOST tazku havariu, kde keby nebolo duchapritomnosti, je vodic 2626 mozno mrtvy..a mozno nie sam? Nie je v tomto pripade uvedeny sarkazmus trochu dost nie v spravnom tone? Alebo je to vsetko o tom, ze zniceny CNG a ludia, co s budu mat s nim robotu, je v podstate nic, vodic ten sok rozchodi, cestujucim je to jedno... a ide sa dalej??? ???
Uslo mi nieco?
:I