Na vinohradoch som videl dnes v noci odstavenych asi 10 elektriciek na hlavnej kolaji. Neviete nahodou, co sa tam stalo?
Ale za istych okolnosti a znamosti sa clovek, co pise cez WAP, da ovela lahsie identifikovat ako cez IP

Mal by som sa posnazit, aby pre "vyvolenych" bolo kde odpovedat
.

Neo
a vrelo odporucam aj voz 1318 na rannej 21! Najvacsi pocit bezpecia zazivate ked sa do nej narvete aspon na posledny schod, pricom vas este zatlacia hrzave dvere. Pocit bezpecia sa umocnuje ked nepocujete cvaknutie! Na tom zhnitom schode, nedobrovolne sa opierajuc o zle zavrete dvere v lavotocivej zakrute vam ostava len drzat sa (ak mate coho) a verit v nadprirodzene sily! Mam s tym osobnu skusenost :-|
all> co robia v dpb taky zakomplexovany dedovia aky bol aj 21/8 v pondelok! Po dialnici sa trtka 40kou, kuknem mu na palubak a tam ma.
stefana kral
15:16
(aktualny cas)
15:17
do dnv mal prichod ako dalsie poradie a dalsia 21 nas tu dobehla