Zdenko: Hmm... pekne sa snazis, vidim ze dispecerov je tu uz dost, dnes som mal casu a casu preto som spravil linku c.93 za teba
.
Odkial si??? Mas taky vyhlad z okna alebo behas a co vidis napises?
.Odkial si??? Mas taky vyhlad z okna alebo behas a co vidis napises?
Neo
a vrelo odporucam aj voz 1318 na rannej 21! Najvacsi pocit bezpecia zazivate ked sa do nej narvete aspon na posledny schod, pricom vas este zatlacia hrzave dvere. Pocit bezpecia sa umocnuje ked nepocujete cvaknutie! Na tom zhnitom schode, nedobrovolne sa opierajuc o zle zavrete dvere v lavotocivej zakrute vam ostava len drzat sa (ak mate coho) a verit v nadprirodzene sily! Mam s tym osobnu skusenost :-|
all> co robia v dpb taky zakomplexovany dedovia aky bol aj 21/8 v pondelok! Po dialnici sa trtka 40kou, kuknem mu na palubak a tam ma.
stefana kral
15:16
(aktualny cas)
15:17
do dnv mal prichod ako dalsie poradie a dalsia 21 nas tu dobehla