Reply on: xxx #13565:
aby som sa vyjdaril presnejsie - nemal som na mysli, ze treba davat trestne oznamenia na "lenivych dielenskych pracovnikov", ale skor tlacit na panov, co sedia cely den v bielej kosielke a kravate.
a vysvetlit im, ze ak sa nieco stane, tak maju problem, lebo niekto iny sa uz snazil (namiesto nich) upliest z ho*** bic, ale tentokrat uz bola priroda silnejsia. lebo uz teraz im "bezvyznamni" ludkovia kryju chrbat a beru ich neschopost na seba.
Ale za istych okolnosti a znamosti sa clovek, co pise cez WAP, da ovela lahsie identifikovat ako cez IP
Jano
- 2304 vypadol docasne po 13. h. na linke 83/10, bez ZV - zacal az od 14:14 h.
Vyprava podla poradia - Zdenko uz napisal 83 takmer celu, ak sa nenahneva, napisem ju uplne komplet:
83: 2515, 2827, 2828, 2812, 2814, 2308, 2514, 2829, S N 2811, 2304, 2820, 2401, 2404
504: 1818