Hned mam lepsiu naladu cely tyzden ma to skrelo ze mi to uz nejde lebo mne pise malo ludi a to len ked nieco potrebuju s mobilmi a ked mi dojde notifikacia v skole tak ma to vzdy potesi ked sa dozviem nieco nove o MHD lebo to je pre mna najlepsia zabava pokial som nepoznal tuto stranku len som sa hraval Transport Tycoon a Railroad Tycoon 2 , Traffic Giant-(genialna hra) .
tbc
o 15.12 na molecovej (smer mesto) isli za sebou prazdne supravy asi do vozovne 7946+5 (asi 9) a 7733+4 (9/3)...
ani dnes na 95/6 4400 (zas zrovna ked som ho isiel odfotit...)...