darro> ak ti to ani potom nepojde tak skus d3k0vi povedat nech sa na to mrkne
. Potom uz isel taky prazdny dost rychlo.

ale pockaj... vravis ze dnes (vcera)??? to sa mi nezda, ved na
tbc
o 15.12 na molecovej (smer mesto) isli za sebou prazdne supravy asi do vozovne 7946+5 (asi 9) a 7733+4 (9/3)...
ani dnes na 95/6 4400 (zas zrovna ked som ho isiel odfotit...)...