darro> ak ti to ani potom nepojde tak skus d3k0vi povedat nech sa na to mrkne
. Potom uz isel taky prazdny dost rychlo.

ale pockaj... vravis ze dnes (vcera)??? to sa mi nezda, ved na
ferro
mam aj dalsie info o tom, kde co jazdilo, no nadobudol som pocit, ze to tu len floodujem a nikto to necita. tak aspon par zaujimavosti.
vcera na 95/6 nebol bublifuk (4400).
dnes 4510 a 4207 (inac pekne vozy) obidva na 81.
dnes na tabuli pod mostom bolo toto: 30 odchod 14:04 nepojde,porucha voza. skoda, ze nenapisali aj ev.c.