Reakcia na: pista #13025:
Takze najlepsie spojenie je 201 na zastavku Zahradnicka, a tam na tom istom nastupisti nastupis na 50 alebo 85 a vystupis na zastavke novohradska.
(Myslim ta 50ka)
sak nech napise sem reakciu.

Ale to nepomoze, to by chcelo nejake skolenie pre tych vylepovacov, aby nerobili haluze
A navyse minule som dostal odpoved, ze vylepovaci nie su na vine, lebo ze to upravuju vandali pri schnuti lepidla.
Ale to bol trosku iny pripad.

Andy