Reply on: Andy #13010:
To je chujovina hodna oddelenia dezinformatiky a dekoordinacie dopravy, ktora by sa v inom meste stat nemohla.
. A zajtra sa asi mozete tesit na moje vypravy
Iba exkluzivity.
. Aspon to tu bolo trosku zaujimave
Andy