Reply on: Mat3j #13029:
jasne a urcite, ked zada ulicu gusevova, tak mu to aj daco najde, ze? To iste...
(Myslim ta 50ka)
sak nech napise sem reakciu.

Ale to nepomoze, to by chcelo nejake skolenie pre tych vylepovacov, aby nerobili haluze
A navyse minule som dostal odpoved, ze vylepovaci nie su na vine, lebo ze to upravuju vandali pri schnuti lepidla.
Ale to bol trosku iny pripad.

Spectre
Ja som to samozrejme myslel len obrazne. Ale v principe nie je problem natiahnut si cestu o pol hodinku. A cestujuci ... ten je osraty! ... ved ajtak iba skaredi vlcaci nicia a spinia nase krasne a super udrziavane vozidla.