Reakcia na: Andy #12952:
to ano, KLF, ale toto je moc uz aj na KLFa...


Takze vsetko je mozne


Mohla to byt sranda. ;-P A COLOR> mam pocit, ze bol na 32 a 33/3. (prejazd), inak chcel by som fakt vidiet ake vykony podavala 1123. Cudujem sa, ze tomu motor nevyletel...
Videl ho niekto?
Hlavne sa nemusi bat, ze niekde strhne vedenie, lebo ked aj ano, tak sa mu nic nestane... Ale vzdy lepsie svizna jazda, ako HROBUSTska jazda...

No ale suhlasis so mnou, ze?
a veru som toto forum usetril o par nadavok







Hned prva bola taka 


len neviem kto sa bude vozit v tych plynovych bombach o ktore ten bus bude vacsi
. Aj ja som sa Zdenka pytal, ze kolko ma rokov ci nahodou nie je mladsi ako ja. A dufam, ze ma nechapes ako odstrasujuci priklad pre prispievatelov
Andy
----
AK SEM CHCES CHODIT PROVOKOVAT, TAK SEM ANI NECHOD. KEBY SI TVOJ PRISPEVOK PRECITAL PSYCHIATER, HNED BY SI PRE TEBA ISIEL!
----
1. Ty si aspon TROCHU NORMALNY??? Ako mozes napisat, ze dvere sa otvaraju pekne? Vsak to su najpomalsie dvere a vsetci na to nadavaju!
2. Ten EKOBUS je SOR.
3. Neboj sa, vsetci sme si to odfotili hned prvy den.
4. no ja keby som ta stretol, tak by som ti tiez nedovolil nic odfotit. V zivote!!!!!
5. Poradie moze byt kazdy den ine, podla toho na ake ho vypravia vo vozovni.
6. Tebe xxxx? Kto by platil taku xxxxxxxx, ze vylepit na zastavku, ze tento autobus zadarmo. Ty si idiot na desiatu?
7. To co za xxxxxxxx si napisal? Doriti, ked ma SOR B9.5 9.5 metra, tak asi bude rovnakej velkosti ako 9.5 metrovy, ty postihnuty imbecil!
----
TY NEMOZES MAT 17 ROKOV ANI NAHODOU!!! ANI 5-ROCNE DIETA BY TAKE KRAVINY NEVYPLODILO!