Tomuto hovorim colorovane forum
jasne, color, zabudol som napisat ze bola na L20, ale myslel som ze sa to da logicky vydedukovat, ked je weekend
mne sa presuvaju vsetky... vsetky doslova, pretoze vobec netelefonujem. a teraz som si hodil do fonu staru easy kartu, pretoze sa mi viac oplati na smskovanie...
jasne, color, zabudol som napisat ze bola na L20, ale myslel som ze sa to da logicky vydedukovat, ked je weekend

mne sa presuvaju vsetky... vsetky doslova, pretoze vobec netelefonujem. a teraz som si hodil do fonu staru easy kartu, pretoze sa mi viac oplati na smskovanie...
Kua nestoji to za to... Nebudem sa rozculovat.
Andy
----
AK SEM CHCES CHODIT PROVOKOVAT, TAK SEM ANI NECHOD. KEBY SI TVOJ PRISPEVOK PRECITAL PSYCHIATER, HNED BY SI PRE TEBA ISIEL!
----
1. Ty si aspon TROCHU NORMALNY??? Ako mozes napisat, ze dvere sa otvaraju pekne? Vsak to su najpomalsie dvere a vsetci na to nadavaju!
2. Ten EKOBUS je SOR.
3. Neboj sa, vsetci sme si to odfotili hned prvy den.
4. no ja keby som ta stretol, tak by som ti tiez nedovolil nic odfotit. V zivote!!!!!
5. Poradie moze byt kazdy den ine, podla toho na ake ho vypravia vo vozovni.
6. Tebe xxxx? Kto by platil taku xxxxxxxx, ze vylepit na zastavku, ze tento autobus zadarmo. Ty si idiot na desiatu?
7. To co za xxxxxxxx si napisal? Doriti, ked ma SOR B9.5 9.5 metra, tak asi bude rovnakej velkosti ako 9.5 metrovy, ty postihnuty imbecil!
----
TY NEMOZES MAT 17 ROKOV ANI NAHODOU!!! ANI 5-ROCNE DIETA BY TAKE KRAVINY NEVYPLODILO!