Ad info o 1014>
len doplnim, ze bola na 20/1., potom ZV 1123 a uz od cca 15:00 je naspat.
Pozeram, ze sa tu rozmohla fajna dispecerska diskusia o operatoroch.
Andy> klud to ratanie pomaha, naozaj, iked ja som zatial tak utlmeny, ze nemam chut ani naladu, niekomu tu nadavat, ale raz to urcite pride.
Ad fekobus> nuz skoda, ze som sa nebol pozriet a pobavit.
Mohla to byt sranda. ;-P A COLOR> mam pocit, ze bol na 32 a 33/3. (prejazd), inak chcel by som fakt vidiet ake vykony podavala 1123. Cudujem sa, ze tomu motor nevyletel...
len doplnim, ze bola na 20/1., potom ZV 1123 a uz od cca 15:00 je naspat.
Pozeram, ze sa tu rozmohla fajna dispecerska diskusia o operatoroch.

Andy> klud to ratanie pomaha, naozaj, iked ja som zatial tak utlmeny, ze nemam chut ani naladu, niekomu tu nadavat, ale raz to urcite pride.

Ad fekobus> nuz skoda, ze som sa nebol pozriet a pobavit.
Mohla to byt sranda. ;-P A COLOR> mam pocit, ze bol na 32 a 33/3. (prejazd), inak chcel by som fakt vidiet ake vykony podavala 1123. Cudujem sa, ze tomu motor nevyletel...
Kua nestoji to za to... Nebudem sa rozculovat.
neo
jasne, color, zabudol som napisat ze bola na L20, ale myslel som ze sa to da logicky vydedukovat, ked je weekend
mne sa presuvaju vsetky... vsetky doslova, pretoze vobec netelefonujem. a teraz som si hodil do fonu staru easy kartu, pretoze sa mi viac oplati na smskovanie...