zaujimavy CP linky 1 vylepili Pri krizi...plati od 15.3.2003 a plati len pocas vyluky a su tam aj ranne a poobedne spicky, nie je to rozdelene na skolsky rok a prazdniny...no comment
Potom som si to nastavil ako pozadie. Takze ak mas taku nokiu tak mozes skusit nieco take spravit


(kebyze sa ta babenka vozi cele kolo,tak by mozno doslo k tragedii)
NEOPLAN