Reply on: Z #10830:
2708 to nemohol byt ten jazdi s bielymi bocnicami.
Potom som si to nastavil ako pozadie. Takze ak mas taku nokiu tak mozes skusit nieco take spravit


(kebyze sa ta babenka vozi cele kolo,tak by mozno doslo k tragedii)
NEOPLAN