Reply on: Andy #10827:
Dokonca jzdil aj na 50-ke
btw, pokial dobre viem tak petrzalske odstavne plochy sa maju stahovat, takze tam kde je teraz vozovna sa napriklad ani nahodou neda ocakavt vystavba plnicky a cakat ze kym sa vozovna prestahuje tiez asi nie je najidealnejsie (to ozaj skor spravia tu plnicu v juraku
)





Z