Reakcia na: zdenko #10831:
Nevadi, kazdi sa uci. Aj ja robim chyby...
btw, pokial dobre viem tak petrzalske odstavne plochy sa maju stahovat, takze tam kde je teraz vozovna sa napriklad ani nahodou neda ocakavt vystavba plnicky a cakat ze kym sa vozovna prestahuje tiez asi nie je najidealnejsie (to ozaj skor spravia tu plnicu v juraku
)





Z