Reakcia na: J #10793:
Fakt? Ja poznam odtial troch spoluziakov. Obcas tam chodievam. Myslim, ze intervaly su "v norme", Cunovcania by sa skor potesili klbovym vozom.
. Ale ako vidis, 'vdaka' mojej blbosti je to uz nepodstatne :-> .
.
Proste rodeo.
A chodim tam jazdit na kone 
no fasa no fasa
COLOR