Jaj a este taky maly vypadok... na linke c.93/? vypadol voz o 22:07 prichod na Lucanku smer Jasovska (fuck... musel som slapat pesi).
A na linke c.93/? vozidlo 4840 bol vecer zacvikar taky mlady okolo 21rokov mu typujem, zistim... mozno aj rodne cislo a kedy chodi spat a o kolkej vypina telefon hehe... DOBRUUU NOC!!!!!!!
A na linke c.93/? vozidlo 4840 bol vecer zacvikar taky mlady okolo 21rokov mu typujem, zistim... mozno aj rodne cislo a kedy chodi spat a o kolkej vypina telefon hehe... DOBRUUU NOC!!!!!!!
Ale asi si isiel poobede lebo ten co jazdil vcera poobede je taky nasitny na trubenie.
). Pri preradovani pocital zuby, a na Cachtickej ho predbehla 52. Tomu hovorim dobry sofer...
Darro
Viete preco uz opravili v 4.DPA 4802,4841... ???
Lebo uz nemali kam odstavovat dalsie nepojazdne vozidla hehehehehe...
.
.
.
Alebo ze by uz mali tolko poodstavovanych vozidiel pred vstupom do dielne, ze sa tam uz nemali ako dostat aby sa zasivali a hrali karty...hehehehe.:-D