Reply on: Darro #10750:
no keby ta salina sla rychlejsie tak neviem, neviem. Ja som stal na BUSzastavke, vidim salina sa ruti k Saratovu zrazu zacne zvonit, klatovat, blikat a potom zasa zvonit.Dost cudny pocit som potom mal.
Ale asi si isiel poobede lebo ten co jazdil vcera poobede je taky nasitny na trubenie.
). Pri preradovani pocital zuby, a na Cachtickej ho predbehla 52. Tomu hovorim dobry sofer...
A hlavne, ze sa d3k0 stazuje, ze je ich strasne vela. Preco neda na kazdy den update?
Darro
Viete preco uz opravili v 4.DPA 4802,4841... ???
Lebo uz nemali kam odstavovat dalsie nepojazdne vozidla hehehehehe...
.
.
.
Alebo ze by uz mali tolko poodstavovanych vozidiel pred vstupom do dielne, ze sa tam uz nemali ako dostat aby sa zasivali a hrali karty...hehehehe.:-D