Reply on: TeBeCe #10763:
ak sa to dozvies, mohol by si mi plz dat vediet na mobil? Lebo idem teraz prec a nebudem si moct citat prispevky. Az vecer. A chcel by som sa ist pozriet na tu potvoru.
Dakujem.Dufam, ze mas moje cislo?
0902126511
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
Darro
Viete preco uz opravili v 4.DPA 4802,4841... ???
Lebo uz nemali kam odstavovat dalsie nepojazdne vozidla hehehehehe...
.
.
.
Alebo ze by uz mali tolko poodstavovanych vozidiel pred vstupom do dielne, ze sa tam uz nemali ako dostat aby sa zasivali a hrali karty...hehehehe.:-D