darro: Veď len nech pekne pokračuje. Vodiči busov si sprostých bratsilavských vodičov osobných vozidiel, čo trpia komplexami a myslia si že aspoň na ceste budú pánmi musia naučiť, že tie plechy busu toho viac vydržia a že sa im moc brzdiť nechce keď majú prednosť. Bolo to poobede medzi 18:00 a 19:00.
Ale asi si isiel poobede lebo ten co jazdil vcera poobede je taky nasitny na trubenie.
). Pri preradovani pocital zuby, a na Cachtickej ho predbehla 52. Tomu hovorim dobry sofer...
frenky
- od 8:15 ZV 1009 na 82/3. az do 10:45, neskor siel 4091
- 2515 o 17:20 vyjazd na 74 ako ZV
- 6632 na 210/1. ako ZV