Reply on: si #10764:
Mna najviac co sa tyka dopravy do Cunova a spol. stve, ze preco aj 91 aj 191 chodia z pod mosta. To je predsa uplna hovadina, aby chodili obidve linky z takeho sprosteho miesta. Keby napriklad 191 chodila napriklad na stanicu, nebol by som proti.
Dakujem.
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
J
Inak tá výluka do Dúbravky. Hmm to je fajn. Že by 4. sekcia našla nejako zázračne peniaze na údržbu tratí, kedže to Lunaxáčkove vytúžené metro nebude?! Topiaci sa slámky chytá, možno z neho aj so ženou bude obrovský zástanca elín v BA a elektrickej trakcie. Možno bude bojovať aj za elinu na Dlhé diely, čomu by som sa ja osobne netešil.