Reply on: Andy #10757:
Nemyslim zeby ludia z Cunova potrebovali bus do arealu vodnych sportov, ale zato zhustenie spojov smerom do mesta by urcite neodmietli (a ta slucka do cunova by nestala vela) - chodievam teraz relativne pravidelne do Cunova a nechcel by som tam byvat - jediny spoj do mesta chodi v spicke v intervale 22 minut ! (a ked pride pod most 71cka s lagom tak tam mozem cakat ako ko.ot, nie raz sa mi uz stalo) - ak sa da tak tam idem radsej osobnym gumokolom...
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
TeBeCe
vcera jedna 12tka jazdila smerom do mesta vpredu bez cielovej tabule, dalsia isla s tabulou DUBRAVKA aj do mesta, z vnutrajsej strany tabule prelepene neboli, iba zvonkajsej bolo prelepene len to najnutnejsie...vodic 7301-02 sa spamatal az na kamennom namesti a az tam zrusil vypisovanie hluposti na vnutornom transparente...takze DPB sa zas ocividne vys*** na cestujucich....hlavne ze minule ked pol dna jazdili 12tky cez Vazovovu, tak vsetky tabule obojstranne oblepili vylukovou trasou...