Reply on: Andy #10757:
Nemyslim zeby ludia z Cunova potrebovali bus do arealu vodnych sportov, ale zato zhustenie spojov smerom do mesta by urcite neodmietli (a ta slucka do cunova by nestala vela) - chodievam teraz relativne pravidelne do Cunova a nechcel by som tam byvat - jediny spoj do mesta chodi v spicke v intervale 22 minut ! (a ked pride pod most 71cka s lagom tak tam mozem cakat ako ko.ot, nie raz sa mi uz stalo) - ak sa da tak tam idem radsej osobnym gumokolom...
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
frenky
Kokos ludia su blby, vcera som videl ako 4 ludkovia sedia na zastavke salin pod mostom smerom do mesta. A sedia a sedia. A pritom 150m od nich trabusti cosi demolovali.