Reply on: Andy #10766:
hmmm zastavka novy most je umelo vytvoreny prestupny uzol, ale zas ma tu vyhodu ze nech sa zomele cokolvek v meste, zvycajne to vobec nepostihne linky iduce odtialto do petrzalky. A pokial dobre viem, tak za beznej prevadzky je 191 nieco ako posilova 91 so skratenou trasou. Pokial chces ist na stanicu, mas moznost prestupit napriklad pri bolavom parku (aupark) na linku 93 (a ta chodi uz o poznanie castejsie, takze to az tak neboli)
Dakujem.
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
Jano