Infosky z rana:
Okolo 7:30 h. sa stala na Roznavskej ulici ( pri Baumaxe, smer centrum ) dopravna nehoda medzi trolejbusom a osobnym autom ( RE )
- 7717 po 6:50 h. ako ZV na linke 12/4, neskor ho nahradil 7791-92
- 1016 o 7:27 h. odisiel do vozovne z linky 20/5, prakticky hned ( s malym meskanim ) ho nahradil uz spominany ZV 1920
a napokon 1018
- linka 83/3 vynechala minim. prichod do Dubravky o 7:50 h., od 8:15 h. isiel ZV 2827 a napokon 2309
A este pre fotochtivych:
7834-7833 je uz v premavke a to na linke 1/6
Okolo 7:30 h. sa stala na Roznavskej ulici ( pri Baumaxe, smer centrum ) dopravna nehoda medzi trolejbusom a osobnym autom ( RE )
- 7717 po 6:50 h. ako ZV na linke 12/4, neskor ho nahradil 7791-92
- 1016 o 7:27 h. odisiel do vozovne z linky 20/5, prakticky hned ( s malym meskanim ) ho nahradil uz spominany ZV 1920
a napokon 1018- linka 83/3 vynechala minim. prichod do Dubravky o 7:50 h., od 8:15 h. isiel ZV 2827 a napokon 2309
A este pre fotochtivych:
7834-7833 je uz v premavke a to na linke 1/6

- skoda, ze su z inej stranky
a napokon 2820 ( predtym bol na rannej 83/11 )
Turbo
Vsak tvoj citati v prispevku c. #10623 uplne dolu: Turbo> je to uplne nechutne, je mi z toho nagrc ako sa v tom moze dakto vozit. Ja som mal dnes to stasitie asi 3x. (d3k0 zasa by to xcelo ten grcajuci smajlik). A tento prispevok bol, aspon si myslim, reakciou na moj c. #10611, kde som to spomenul. Tento moj prispevok bol reakciou na tvoj c. #10603. Takze ked si napsial, ze si sa "v tom vozil", tak ma napadlo, ze asi v com. Ked sme sa bavili o Dispofelde c. 56.