Reply on: TeBeCe #10651:
Skvely prispevok, musim pochvalit. Ked som si otvoril tvoj mail, nic tam nebolo napisane.Tu je ukazka:
Meno (nick) autora: TeBeCe
Číslo príspevku: 10651
Text príspevku:
Upozornenie: iMHD nezodpovedá za obsah príspevku.
ale 3024 mi tam figuroval ako jediny mozny kandidat :o)

- skoda, ze su z inej stranky
a napokon 2820 ( predtym bol na rannej 83/11 )
Turbo
Vsak tvoj citati v prispevku c. #10623 uplne dolu: Turbo> je to uplne nechutne, je mi z toho nagrc ako sa v tom moze dakto vozit. Ja som mal dnes to stasitie asi 3x. (d3k0 zasa by to xcelo ten grcajuci smajlik). A tento prispevok bol, aspon si myslim, reakciou na moj c. #10611, kde som to spomenul. Tento moj prispevok bol reakciou na tvoj c. #10603. Takze ked si napsial, ze si sa "v tom vozil", tak ma napadlo, ze asi v com. Ked sme sa bavili o Dispofelde c. 56.