Reakcia na: si #10360:
myslel som to tak, ze dispeceri si vedia nastavit vyhybky vo vozvoni, lebo sa im tam tocila myslim linka 4. Inak nastavenie trati v celom meste, nuz na to by to chcelo pohotovych dispecerov. Si predstav, ze by tam daky trulo zachrapal a ty by si stal pred vyhybkou dakde v tuneli 20min., kym sa zobudi.
, neskor uz isiel 2617 na linke 43/2.
, 1406,1820,1515
frenky