Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Miso_83 #90340:
+1301 a 1306
Reakcia na: erikpauer #90339:
su to vozy : 4200 4204 4207 4209 4210 4214 4215 4216 4217 4218 4219 ?
Reakcia na: Miso_83 #90338:
trosku citaj pozornejsie, on nehovori o celocervenych ale bielocervenych! tie su uz len 42xx, neviem ci jazdia vsetky ktore nie su v katalogu vyradene + 1301 a 1306
Reakcia na: lobogo #90335:
no 1631 az 1639 a 2646 az 2653 ?
Reakcia na: kubo_99 #90336:
Ja nemám za potreby to sem vypisovať. Ale mobil za volant naozaj nepatrí, mal by mať handsfree, alebo bluetooth slúchadlo. Čo sa týka otvorených dverí, tiež je to porušenie predpisov, ale plne chápem tých vodičov, keď pracujú v takej saune 😃
- 4123 okolo 15 hod. vypadol z linky 99/8, nahradil ho ZV 4825 a neskôr 4130

99pp - 4112, 4115, 4103, 4119, ..., 4118, 4121, 4123, 4125, 4113, 4131, 4129
M: ZV 4825/8 a 4130/8

Re #90323 no.ev.di.: nebudem radšej komentovať tvoj pri.... príspevok, lebo by mi dali asi ban ☠

Re #90334 Solider: Ty si tiež taký .... ako on ?
Ukončíme tuto debatu lebo len ako vidím sa tu bonzuje.
Inač otázka, koľko je ešte karosiek bielo - červených? ? ?
Reakcia na: lobogo #90333:
A od čoho je tu toto fórum? Aby na konci dňa niekto napísal, kde aký voz jazdil? ?
Super, toto sa už nevolá dispečerské fórum ale bonzáctvo.
Ako o čom to je? Tak to ja tu každý den budem písať čo kto kedy urobil zle za volantom. ☠ ☠
Reakcia na: N/A #90331:
a aké komplexy? čo splietaš za blbosti...
Reakcia na: no.ev.di. #90323:
Ty si iny pako.Co si tu riesis bonzovanim svoje komplexy?Sorry za OT.
Výprava trolejbusov
201: 6624.
204: 6264, 6265.
206: 6271.
209: 6294.

Výprava autobusov
21: 1622.
39: (ZV) MAN na Bajkaskéj o cca 16:33.

- popíše niekto ❓
Reakcia na: peto1622 #90328:
92/7 4803 ?
Reakcia na: kecho #90308:
mas pravdu na 84/2 dnes uz 4857, ale zas na 84/1 jazdil 4834 +zvysne 84ky: 2622/6, 2813/7
88-1205/1, 1208/4, 1221/6, 1215/7
92-4215/1, 4823/3, 4214/6

ine postrehy:
34-2603, 2606
39-1807, 1403
53-2706
61-2650/1, 2409/6, 2645, 2628
63-1614/7, 1637, 1623, 1801
74-2406/3, 2503/6, 2637
78-2638/6, 2831/8
83-2619/8, 2631
201-6630
203-6266/5
204-6264
209-6279/1, 6290
Reakcia na: no.ev.di. #90325:
myslim, ze niekedy jazdi clovek s mobilom v ruke este koncentrovanejsie ako bez neho. lebo je si vedomy viac ze prevaza ludi 😛 ale to je off a sem to nepatri ?
Reakcia na: no.ev.di. #90325:
oprava - od Záporožskej po Matadorku by nepočkal,že?
Reakcia na: enge2 #90324:
to by nepočkal 3minúty od Záporožskej po ŽST Petržalka... si zober, že tam sa nepohybuje málo ľudí, že sú tam dva prechody hneď na sebe a plus tam jazdia aj šoféri áut ako idioti. Takže miesto ako vyšité pre nehodu. Šoférovanie autobusu nie je holubník, ak si to dakto myslí.
Reakcia na: no.ev.di. #90323:
urcite ti podakuje ak mu strhnu nejake tie bubasiky kvoli tvojmu prispevku ?
Šofér čo dnes o 15:00 mal na L80 voz 4111 smer Matadorka by si mal uvedomiť, že keď sa šoféruje tak sa v ruke nedrží mobil ale volant! Žeby adept na kariéru našich "úspešných" vodičov električiek?! ?
Reakcia na: IGIs #90321:
nie si policajt? ? neviem ale chvilu potom ako prestalo tak silno fukat. okolo pol noci alebo chvilu pred nou hm ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.