Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: kubo_99 #90336:
Ja nemám za potreby to sem vypisovať. Ale mobil za volant naozaj nepatrí, mal by mať handsfree, alebo bluetooth slúchadlo. Čo sa týka otvorených dverí, tiež je to porušenie predpisov, ale plne chápem tých vodičov, keď pracujú v takej saune 😃
- 4123 okolo 15 hod. vypadol z linky 99/8, nahradil ho ZV 4825 a neskôr 4130

99pp - 4112, 4115, 4103, 4119, ..., 4118, 4121, 4123, 4125, 4113, 4131, 4129
M: ZV 4825/8 a 4130/8

Re #90323 no.ev.di.: nebudem radšej komentovať tvoj pri.... príspevok, lebo by mi dali asi ban ☠

Re #90334 Solider: Ty si tiež taký .... ako on ?
Ukončíme tuto debatu lebo len ako vidím sa tu bonzuje.
Inač otázka, koľko je ešte karosiek bielo - červených? ? ?
Reply on: lobogo #90333:
A od čoho je tu toto fórum? Aby na konci dňa niekto napísal, kde aký voz jazdil? ?
Super, toto sa už nevolá dispečerské fórum ale bonzáctvo.
Ako o čom to je? Tak to ja tu každý den budem písať čo kto kedy urobil zle za volantom. ☠ ☠
Reply on: N/A #90331:
a aké komplexy? čo splietaš za blbosti...
Reply on: no.ev.di. #90323:
Ty si iny pako.Co si tu riesis bonzovanim svoje komplexy?Sorry za OT.
Výprava trolejbusov
201: 6624.
204: 6264, 6265.
206: 6271.
209: 6294.

Výprava autobusov
21: 1622.
39: (ZV) MAN na Bajkaskéj o cca 16:33.

- popíše niekto ❓
Reply on: peto1622 #90328:
92/7 4803 ?
Reply on: kecho #90308:
mas pravdu na 84/2 dnes uz 4857, ale zas na 84/1 jazdil 4834 +zvysne 84ky: 2622/6, 2813/7
88-1205/1, 1208/4, 1221/6, 1215/7
92-4215/1, 4823/3, 4214/6

ine postrehy:
34-2603, 2606
39-1807, 1403
53-2706
61-2650/1, 2409/6, 2645, 2628
63-1614/7, 1637, 1623, 1801
74-2406/3, 2503/6, 2637
78-2638/6, 2831/8
83-2619/8, 2631
201-6630
203-6266/5
204-6264
209-6279/1, 6290
Reply on: no.ev.di. #90325:
myslim, ze niekedy jazdi clovek s mobilom v ruke este koncentrovanejsie ako bez neho. lebo je si vedomy viac ze prevaza ludi 😛 ale to je off a sem to nepatri ?
Reply on: no.ev.di. #90325:
oprava - od Záporožskej po Matadorku by nepočkal,že?
Reply on: enge2 #90324:
to by nepočkal 3minúty od Záporožskej po ŽST Petržalka... si zober, že tam sa nepohybuje málo ľudí, že sú tam dva prechody hneď na sebe a plus tam jazdia aj šoféri áut ako idioti. Takže miesto ako vyšité pre nehodu. Šoférovanie autobusu nie je holubník, ak si to dakto myslí.
Reply on: no.ev.di. #90323:
urcite ti podakuje ak mu strhnu nejake tie bubasiky kvoli tvojmu prispevku ?
Šofér čo dnes o 15:00 mal na L80 voz 4111 smer Matadorka by si mal uvedomiť, že keď sa šoféruje tak sa v ruke nedrží mobil ale volant! Žeby adept na kariéru našich "úspešných" vodičov električiek?! ?
Reply on: IGIs #90321:
nie si policajt? ? neviem ale chvilu potom ako prestalo tak silno fukat. okolo pol noci alebo chvilu pred nou hm ?
Reply on: kacka #90320:
nevieš kedy to bolo?
Reply on: IGIs #90313:
vraj v okoli pionierskej
O cca 14.10 videné ZV 1804 na linke 50 z Tomášikovej smer Aupark.
Reply on: M3go #90317:
Taktiež výpadok prúdu v cca týchto hodinách bol na Kramároch na krásnej hôrke (celu noc)

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.