nevies o co mi ide 18.75 a 19,54 su vonkajsie dlzky a tie cisla co sa uvadzaju su vyratane podla niejakeho supis vzorca kocka na druhu delene kruh na petnastu rovna zem z vodou ale realne su tie cisla ine a rozdiel medzi SOR a MBCC nieje velky mozno ziadny a hovorim ti to z niekolko nasobnej vlastnej skusenosti ?
Neboj, viem o co ti ide, ale 18,75 vs. 19,54 je proste matika, to asi neoblbneme. wink# Dajme tomu ze zohladnime kapacitu vozidla na zaklade imhd katalogu. 151 vs 187 cestujucich. Osobne neverim ani jednemu cislu, ale nejaky ten rozdiel tam bude urcite.
Flexity Outlook okrem polnočných jázd dnes aj cez deň. 11:15 na Komisárkach, bolo v nej asi 15 ľudí, všetko z DPB. Títo ľudia sa bavili na tom, že keď sa električka blížila ku zástavke tak spomalila ako by brala ľudí, keď sa však ľudia blížili ku dverám prudko vyštartovala ďalej.
Tiež som primárne za 83 capacitovú, na tej linke sa dlhodobo nerieši problém s posilnením intervalu svojim sposobom sa to ani nedá, lebo sa museli aj poupravovať (posilniť) k 83ke aj 34,84. Práve preto treba nasadiť na 83ku vačšie vozidlo. Ako sa to urobilo na 68čke.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.