Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Andy #183426:
Tam sa srotuje
Nejaká 25Tr bola práve videná ťahaná v Šali
Tento týždeň je celkom pekná výprava na L4... Bodaj by si to takto udržali celé leto
Dneska pracovali na parkovacich miestach pre autobusy v Šamorine na AS. Miesta su vaccsie.. zeby priprava na klbove vozidla?
DPB: Linka 52: nevykonáva zachádzku na Potočnú. Zastávky Drozdová, Zvončeková a Potočná nie sú obsluhované.

Route 52: not serving the diversion via Potočná. The stops Drozdová, Zvončeková and Potočná are not being served.
Včera poobede bola tiež nehoda električka - auto na priecestí Vajnorská - Za Stanicou. Do centra okolo 16h. išli iba spoje L4 zo stn. N. Mesto.
Reakcia na: Sim0n #183418:
pretože sa poslednú dobu čoraz častejšie stávalo že 12m vozy na N61 nepobrali ludi
Reakcia na: Sim0n #183418:
Myslím si že tie pravidelné nočné prílety si nájdu svoju klientelu...

Pocitam dnešné prílety po 23:20 lebo tak reálne vtedy je ešte stihnutelna posledná 61 smer Stanica...
A tých priletov je 11...
Nevie niekto prečo sa na 65/51 a 65/52 začali dávať kĺbaky? Žeby kvôli posilneniu N61??
Reakcia na: S499.1023 #183415:
Kvalitný BKV panel? To je niečo ako zelená červeň alebo kockatá guľa?
Reakcia na: S499.1023 #183414:
Vlek Karosa D4 s prípojkou na vykurovanie parou? 😁
Reakcia na: upravovač fotiek #183407:
Ako že z kvalitných BKV panelov by koľajnicu nevytlačilo?
Reakcia na: upravovač fotiek #183410:
Možno len inštalovali PG 500, Vapor Heating alebo Clayton.
Reakcia na: TechniX #183412:
To by musel byť absolútne slepý. Vraj šľahali až plamene z výfuku. V DPB zabudli namontovať lapač iskier?
Reakcia na: Viko #183411:
skôr tipujem že to ani nevidel 🙂
Reakcia na: TechniX #183409:
Vodič mal veľké odhodlanie, že takto zašiel až na Riviéru...
Reakcia na: TechniX #183409:
To ju iba v DPB prerobili a parný pohon.
Reakcia na: TeBeCe #183386:
Kamarátovi sa ju podarilo natočiť... vyzerá že ešte predtým ako zastala si kvalitne pofajčila
https://drive.google.com/file/d/1lpxIMDANQiAOvI2mSMBKd6li_gz1sccU/view
Reakcia na: upravovač fotiek #183407:
Tak a z coho ineho, ked bola zdvihnuta pol metra do vzduchu..jak svojho casu v Dubravke..mal som to ist odfotit.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.