Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Solider #178822:
Pravdepodobne pre poveternostné podmienky sa na viacerých miestach neodstraňuju následky čo napáchalo počasie. Vyzerá to tak, že aj výšková technika má svoje prísne bezpečnostné pravidlá, a tak sa práce začnú až keď ustane vietor.
Reakcia na: mbendzala #178818:
Práveže neodstraňujú, je to ohradené a nikto tam nebol. Je tam popadaných viac stromov, bude to na dlhšie. Preto to nemôžu ani provizórne spustiť.
Reakcia na: Viko #178801:
Nie je to len o zdraví stromov, ale pri takomto vetre záleží kde sa nachádzajú.

Okolo vyšších budov bola rýchlosť vetra veľmi vysoká. Pred Panorama City zhodilo aj menšie zdravovyzerajúce stromy. Podobne doplatili na svoju polohu stromy na Trnavskom mýte. Možno tomu pomohlo aj zbúranie Istropolisu. Ak by boli stromy vedľa Klingerky na Prístavnej, tak by na 100% išli dole.
Ja som okolo 16:00 uz videl prejst nejaku elektricku 74xx po Vajnorskej smer Stn. Nové Mesto. Opačným smerom jazdili stále X4.
Reakcia na: Adam3 #178817:
Zaplavená je aj zastávka Saleziáni.

A keďže má stále pršať a znovu má prísť vietor (aj keď nie taký silný ako včera), tak ešte aj zajtrajšie ráno bude "veselé".
Reakcia na: Adam3 #178817:
Predpokladam ze odstranuju stale stromy na Trn. myte, je to aj 10 stromov zapletenych do vedenia zrejme roznym sposobom - "parcik" pred Centralom od myta
Ako su na tom elektricky? Od rana sa najprv ani jedna nedostala z vozovne cez Vajnorsku tak jazdili iba T6tky odstavene v Raci, okolo obeda sa to teda zrejme sprejazdnilo, spoje sa odtial dostali a potom nasledne zas zatopilo Trnavske myto? Ci dostala sa iba cast spojov? Kde je komplet vyprava L9? Nemoze byt cela odrezana na Ruzinovskej nie? Ci to co uviazlo zapadne od Trnavskeho jazdi ako L4 na zapadnom useku?
DPB: Linka 1: obnovená premávka. Linka 3: obnovená premávka v predĺžených intervaloch. Linka 4: obnovená premávka v úseku Pri kríži - Šafárikovo námestie a späť do Dúbravky. X4: premáva v úseku Šafárikovo námestie - Zlaté piesky. Linka 9: hradená autobusmi v úseku Astronomická - Šafárikovo námestie a späť.
Od 12:15 bude zastavená premávka električiek cez Trnavské mýto.
Vajnorská sprejazdnená pre električky. Nejazdí sa pre zmenu na Zlaté Piesky, kde je v obratisku poškodené trolejové vedenie.
Zaplavilo aj cestu medzi Vapencovou a Opletalovou.
Obchádzka vedie okolo Metra, čiže trasa sa značne predĺži.
Mesto o situácii platnej od skorého rána informuje po 10:45. DPB iba o dve hodiny skôr. 🤡
Na 3341 v depe padol strom. Vie niekto blizsie info napr. rozsah poskodenia? foto -
❗ ❗ ❗
DPB: Linky 43, 96, 99, 144 a 154: nepremávajú.

DPB: Linka 29: z konečnej zastávky Malá scéna premáva po Botanickú záhradu, ďalej pokračuje cez Karlovu Ves a Dúbravku. Od zastávky Pri Sandbergu pokračuje po svojej trase na Opletalovu, VW5 a späť touto istou odklonenou trasou. Náhradná doprava X29 premáva medzi zastávkami Mlynská - Hrad Devín.

DPB: Paralyzovaná električková doprava z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok. Prosíme, použite náhradnú autobusovú dopravu za všetky električkové linky. Prestupový bod vozidiel náhradnej dopravy je zabezpečený na Šafárikovom nám a na zastávke Blumenál.

DPB: Linky 49 a 71: prerušená premávka na Miletičovej ul. Neobsluhujú zastávky Miletičova a Trenčianska.
DPB: Linky 49, 64: premávajú odklonom zo Šancovej cez Legionársku, Karadžičovu, Ml. nivy, Prievozsku na Mliekarenskú. Dôvod: padnutý strom na vedení.
Reakcia na: TomJ #178807:
Prerušená premávka je medzi Devínom a Riviérou - viď samostatný oznam tu na imhd. Na fb polície je aj video. Čiže pôvodný oznam ohľadom X29 a neobsluhovaných zastávkach bol zlý.
Reakcia na: Color #178805:
Hej, ani ja som nepochopil tú X29. Tá vetva Mlynská - Hrad Devín premáva kadiaľ? Ak po bežnej trase, len vynecháva tie tri zastávky, tak prečo to nemôže premávať ako jedna ucelená linka? Ak premáva dookola cez Dúbravku a KV, tak rozmýšľam, či má taká linka vôbec zmysel. Jediné, čo ma ešte napadá je, že tá vetva od Botanickej je normálny bus a tá vetva medzi Devínom a DNV je len nejaký minibus, lebo normálny bus tade neprejde.
Reakcia na: Color #178805:
Skôr tá 29 a x29 ma zaujíma.
Nevylučujú sa navzájom tie informácie k L43?
Reakcia na: Max #178803:
Prečo je vždy kombinácia "B)" vždy nahradená smajlíkom 😎?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.