Hm, zastaviť na seneckej autobusovej stanici až na krik cestujúcich po obídení skoro celého obvodu AS chce už inú silu(dnešná 666), pritom znamenie bolo dané hneď, ako sme sa pohli z Tehelnej. V priebehu dňa napíšem sťažnosť.
DPB: Linky 1 a 7: prerušená premávka na Hlavnú stanicu. Linka X1: premáva obojsmerne: Hlavná stanica, Imricha Karvaša, Blumentál. Linka 1: premáva okružnou trasou od zastávky Vysoká (B) cez Radlinského (Blumentál , Vazovovu, Krížnu, Americké námestie (C), Špitálsku a od zastávky Jesenského (B) po svojej trase smer Námestie Ľ. Štúra.
DPB: Linka 7: za zastávkou Blumentál (A) premáva cez Obchodnú, Námestie SNP, Špitálsku, Americké námestie (B) a od zastávky Blumentál (B) po svojej trase smer Rača.
danlo