Reakcia na: 810zssk #152997:
V tom čase som pravidelne cestoval L91 a IK 415 vyzerali naozaj čistejšie, samozrejme tagy a grafity ostali, ale aspoň nebol zaprašený interiér a zafúľaný interiér.
Keď idem autom do umyvárky na benzínke, úplne každá má aj sušenie, verím, že podobné zariadenie existuje aj pre autobusy a trolejbusy.
Jadran
Ináč tá X5-ková sranda tradične začína zaujímavo, zhruba o 4:29 po príchode 4-ky z mesta k mostu SNP slpašení vlci behajú po ceste medzi elinou a zastávkou X5, lebo nikto nič nevie o tom, či sa vozy navzájom vyčkajú abo nevyčkajú. O 4:30 (čas odchodu podla CP) ani chýru niet po náhradnej doprave, o 4:33 dorazila 1636 v podobe X5, chvílu pobudla v obratisku a následne o 4:37 sa vybrala s vlkmi do Dúbravky. Podla CP to aj sedí, ale čo ten prvý odchod?