Všetko pridelené vozy či už delenkárovi alebo serióznej dvojici ? inak pre zvedavosť 93/1 resp.95/6 si striedajú tie isté dvojice po dvoch týždňoch (4227 a 4234) alebo majú iné vozy a linky?Ďakujem za info ?
No to ani nehovor ? stačia mi takmer každodenné skúsenosti na ceste do/z roboty ? fajné vytrieskané a zasvinené Sifilisy no jedna báseň čo viac si môžem priať ? ešteže ma v robote čaká môj čistučký a voňavý MB Sprinter ?
Hej niečo som počul od kamaráta z Pe,ale okrem chodenia do roboty s Petržalskými/Trnávkovými kraťasmi som nemal dlho tú česť z Petržalskými SORshitmi ? hold moje očakávania sa naplnili ☺
Včera som mal tú česť v 4245 a tá vyhlasovala zastávky ? ale inak nič nepraskalo,nebúchalo a na to,že som sedel pri motorovej veži tak som bol tiež prekvapený tichým chodom motora ? som ale zvedavý dokedy vydržia tie SORky z prvej série v Petržalke ? taká 4225 je podľa mňa čistý vrak ? taký buchot a bordel v celom autobuse som nevidel ani nepamätám,ako nič v zlom,ale mám pocit,že niektoré prevádzky schopné Ikarusy 435 sú v lepšom stave ako tamojšie SORky...
Premýšľal som či to napísať alebo nenapísať,ale nakoniec mi to nedá ?
Včera večer (odchod od Auparku 20:12) 50/11 voz 1052 - mladý chalan za volantom jazda vo veľkom štýle t.z opatrne a precízne si nadbiehal do zákrut,vyhýbal sa výtlkom a prepadnutým kanalalizčným poklopom a vjazdy/výjazdy do/z rozbombardovaných zastávok s najväčšou eleganciou akú som doteraz videl u vodičov v BA ? mal nového Urbana a správal sa k nemu ako keby bol jeho vlastný ? veľká poklona z mojej strany,kiežby bolo viac takých v DPB (samozrejme česť ďalším výnimkám) ?
V katalógu vozidiel sú uvedené autobusy 2213- 2222. Už sú v Bratislave? Ak nie, je isté, že najbližšie vozy pôjdu do tejto vozovne?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
roman2