Reakcia na: Solider #99937:
Hovori sa tomu nerovnomerna ekonomicka a hospodarska situacia medzi regionmi... Sposobena mensimi pracovnymi prilezitostami vyssou nezamestnanostou a prevahou ponuky prace nad dopytom.To je to, co ti (nielen tebe) chyba este vo vzdelani a aj z praktickeho zivota...
enumaelish
P.S.:S BAN-om na tomto fóre si môžem... kedže sa používa dvojaký meter na to,hej? Také uplatňovanie pravidiel dvojakým systémom je o... koľko systémov už padlo lebo pravidlá platili len pre stádo poslušných ovečiek a zvyšok ľudí akurát pravidlá zadával aby mohli týchto oddaných somárov kontrolovať...