Reakcia na: Valec #98601:
Ja som zvedavý, že čo za battle to bude elina versus vlak na tej trati, ako sa budú robiť grafikony. Podľa mňa to je kravina. Mestský vlak v Petržke by si vystačil bohate s už existujúcou traťou v Petržke. Neviem si predstaviť eliny na trati s profilom pre ľahké vlakové súpravy... ? jedine ak by naše eliny mali rozchod 1435mm, tak by to uľahčilo problém... ale rozchod taký neni ?
Valec
....
„Dobudujeme trať pre električku po Janíkov dvor a zároveň tu vybudujeme železničnú trakciu, ktorá sa odkloní do tunela,“ povedal primátor.
http://bratislava.sme.sk/c/3751758/Mesto-a-zeleznice-uz-dohaduju-trat.html
Marcelllooo slabo loboval, električky bude mať pod oknami aj tak. ?